Radost z lahve - světové rumy (karibské) a whisky (irská, skotská, americká, japonská), nejlepší pálenky - Žufánek (slivovice, hruškovice, meruňkovice, ...)

Vaše mince
Chcete nakupovat za nejlepší ceny?
Chcete vědět včas o všech novinkách?
Zaregistrujte svoji emailovou adresu:

Ing. Ludvík Čanda
T: +420 703 435 135
Ú: 2108007510/2700 Unicredit Bank

www.radostzlahve.cz

Radost z lahve = nejlepší pálenky, whisky a rumy z celého světa


A nyní na dosah ruky i v Kadani. Jste z Chomutovska nebo se k nám chystáte jako turista? I pro Vás rádi připravíme lahev, která Vám nebo blízkým udělá radost. Pokud jste z větší dálky, lahev pečlivě zabalíme a pošleme. V rámci plánovaného klubu navíc výhodně.

Sortiment


Skladem držíme vybrané druhy a značky. Na objednávku Vám však zajistíme jakoukoliv lahev podle Vašeho přání a chuti. Pokud si nevyberete na těchto stránkách, neváhejte se na nás obrátit. Aktuálně disponujeme téměř 1000 různými druhy.

Pálenky
Rodinná palírna Žufánek Mezi ovocnými pálenkami jsme se nechtěli pouštět do experimentů nebo kompromisů, a proto nabízíme jen jednu značku. To nejlepší, co lze na trhu najít. Ovocné a bylinkové pálenky Žufánek. Pokud zatím Žufánka neznáte a nechcete kupovat zajíce v pytli, přijďte na degustaci.


Whisky
Whisky Whisky, whiskey nebo bourbony. To vše u nás naleznete v podobě značek, které není potřeba představovat (např. Tullamore Dew nebo Johny Walker si u nás získali své věrné příznivce). Nabízíme speciální edice těchto značek, ale především zpřístupňujeme méně rozšířené druhy, na které v obchodních řetězcích nenarazíte. I na zástupce z Irska, Skotska, USA nebo dokonce Japonska se rovněž můžete těšit na degustacích.

Rumy
Rumy Svět rumů je pohádkový, plný pirátských a jiných dobrodružných příběhů. Od drsné původní námořnické receptury, přes (s ohledem na ten nejmenší detail) míchané rumové klasiky až po speciály pro mlsné jazýčky. Svět rumů je ale i složitý. Pro jednoduchost je dělíme dle oblastí na jižní a střední Ameriku, Karibské ostrovy a zbytek světa. Vše navíc dostupné za příznivé ceny.


Dárky
Dárková balení Nejen chuťové buňky si mohou přijít na své. Zakoupenou lahev zabalíme do taštičky, dřevěné truhly nebo si můžete vybrat z již připravených dárkových balení. Není nad to, když si můžete svou radost vychutnat z krásné skleničky. A proč vybranou lahev nedoplnit o zajímavou knihu o rumech nebo whisky?


Služby


Radost z lahve nevznikl jen pro možnost nákupu nápojů, pro které by bylo jinak potřeba cestovat do specializovaných prodejen. Chceme přinést i něco navíc.

Degustace
Ochutnávka nebo-li degustace Vás může seznámit se řadou různých značek a typů, bez nutnosti kupovat celou lahev. Seznámí Vás ale i s rozdíly ve výrobě, správným způsobem konzumace. A v neposlední řadě, strávíte čas se zajímavými lidmi, přáteli, kolegy, ... podle toho, jak se na degustaci domluvíme.

Knihy a eBooky
Nabízíme klasické papírové knihy např. o rumech nebo o whisky, které doplňujeme o vlastní elektronické publikace (tzv. eBooky). O rumu se teprve připravuje, ale průvodce whisky už je připraven ke stažení a je jak jinak než zdarma.

Dárkové poukazy
Rádi Vám s výběrem správné láhve pomůžeme. Jedná-li se o dárek a nebudete-li si jisti, nevadí. Připravíme dárkový poukaz na částku, kterou si sami zvolíte.

Firemní dárky
Pro firmy umíme kromě degustací připravit dárková balení různého formátu a potisku nebo zařídíme speciální etiketu či gravírování na lahev.


© 2017 - 2024 Ludvík Čanda

TOPlist